32
21.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
no kary mogłyby byc dotkliwsze dla tych którzy doprowadzają do wypadków na rzecz tych którzy jezdza szybko. w praktyce wiecej wypadkow wiecej kasy
(2020.04.21)

info

2  
  3
Pamiętacie, jak w 2000 roku ubierała się młodzież w Elblągu? Przypomnę - w dresy z paskami (nawet czterema)Oni teraz są dorośli (starsi o 20 lat)i często mają samochody. Tyle w temacie.
(2020.04.21)

info

7  
  1
I bardzo dobrze jeżdżą chyba chcą się popisać jak to oni umieją szybko jeździć bo mam takie zaj..auto chłopy ogarnijcie się noga z gazu pośpiech wam nic nie pomoże A może wręcz zaszkodzić!!!gadać jak do słupów!
(2020.04.21)

info

6  
  0
Popieram kontrole w Kamionku Wielkim. Co drugi goni ile fabryka dała i ma gdzieś ograniczenia.
(2020.04.21)

info

6  
  1
A motorki jak, będą w końcu kontrolowane. ile za ruszanie ze świateł na jednym kole, z 5000 zł powinno być.
(2020.04.21)
Jak Ci jedzie baran na zderzaku, to nie wiesz, co się robi?Dotknij, nie zwalniając, lewą nogą hamulca. Zobaczysz reakcję.
mm263 (2020.04.21)
Panowie ja rozumiem, że koronawirus, że pandemia, ale nie może być tak, że statystyka leży.
(2020.04.21)

info

3  
  1
@mm263 - Ja kiedyś tak zrobilem, ale deb*l nie odpuścił, nawet zrobiłem to kilka razy i nic, dalej siedział mi na ogonie.
(2020.04.21)
W elblagu nie ma motocyklistów
mieszQ (2020.04.21)
A maseczki nie miały zakrywać nosów?
Rudy123 (2020.04.21)

info

4  
  1