102
20.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To BoRyS BoRysŁaW
Ewa W RaJu (2020.04.20)
Bo to szklany Bóg, ze szklanym okiem w szklanej kuli
Szklarz MiŚ (2020.04.20)
Na zachodzie tak nie jest , wiem bo mieszkam .Z butelkami , puszkami zgoda, lecz z innymi odpadami jak piszesz -nie . Za takie cos jak na zdjeciu kary od $ 5000 w gore I wywoz smieci na koszt ukaranego. A zlapac delikwenta jest dosc latwo tylko trzeba wiedziec jak.Jest wiele sposobow na to -, jadnym z nich jest rozebranie smieci na czesci pierwsze, jest tam mnostwo informacji o wlascicielu smieci ( adresy , rachonki, placone karta, I wiele innych rzeczy) jest to kosztowne, ale sie oplaca , bo delikwenta pokazuja w telewizji, a po drugie koszty ustalania sprawcy sa w wysokich karach.W Polsce zawsze mowia nie da sie tego czy tamtego zrobic, a ja wiem , ze da sie wszystko I tylko trzeba chciec I wiedziec jak to zrobic
Emigrant elblaski (2020.04.20)
5 worków więcej czy mniej tu czy tam i tak już nic nie zmieni i nikt już tej planety nie uratuje zasyfili ją totalnie i teraz myślą ? trzeba było się qrwa obudzić 20 lat temu zanim plastików naj... .. wkoło niedługo glisty w ziemi nie zobaczycie wszystko skażone na maxa teraz ziemia, żeby wróciła to swojego stanu sprzed 40 lat potrzeba 200lat bez chemii. Wszyscy jesteśmy za to odpowiedzialni niestety i sprzątanie tu nic nie da z oceanów i mórz tego syfu nikt nie wyczyści, a niestety one maja duży wpływ na klimat Na co dzień nie uświadamiamy sobie, w jakim stopniu prądy oceaniczne sterują klimatem na Ziemi.
ARESIAK1 (2020.04.20)

info

0  
  1
Czyje to śmieci? Jeżeli nie wiadomo czyje, to z automatu właściciela terenu, nie ma w Polsce ani centymetra ziemi, aby nie była czyjąś własnością, a to wiąże się z odpowiedzialnością. Pouczenia, mandaty, ale musiało by się odpowiednim służbom. .. ruszyć W samym Elblągu też jest syf. Ale jakby to pewnie Prezydent powiedział, tak jak było to w przypadku Centralnego Ogrzewania, są ważniejsze sprawy. Amen.
pampi-ZAWADA (2020.04.20)
Podobny problem ze sobą mają "ktosie" którzy wumyrzucają śmierci na polnej drodze prowadzącej do Karczowisk przed miejscowością Szopy. Też jakieś brudasy zostawiają worki pełne śmieci, opony, telewizory a butelek całą masa. ???? o łeb i o ścianę takich.
Pani (2020.04.20)

info

3  
  0
Nie jestes ekologiem tylko idiota
(2020.04.21)
Nie znam się na partiach i nie wiem kto w jakiej jest Ale fakt.... typowe pisostwo. W niedzielę do kościoła w pierwsza ławkę A na codzień najgorsze cholodztwo. Drugiemu bliźniemu nóż w plecy by wsadzili że ktoś ma lepiej albo coś fajniejszego. Pozdrowienia dla ojca i Syna jak będą to czytać oj to będą wiedzieli o kogo chodzi
M i E hahaha (2020.04.21)

info

1  
  0
Przy ogrodzie działkowym Skowronek jest mały park ze stawem można zrobić z tego coś fajnego do odpoczynku zrobiono z tego obszaru śmietnisko część działkowców wyrzuca śmieci ludzie jadąc samochodem po drodze wyrzucają co się da wstyd niby naród wykształcony a dalej panuje to nie moje to można . Tam powinny lecieć mandaty może by się wtedy bali bo nauczyć porządku to chyba nie. Warto przyjechac i zobaczyć.
(2020.04.21)

info

1  
  0
@StefanK - te nieroby teraz udają mocno zapracowanych, wstyd że miasto buli na ich nic nierobienie rocznie 2 miliony złotych
(2020.04.21)