A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To BoRyS BoRysŁaW
Bo to szklany Bóg, ze szklanym okiem w szklanej kuli
Na zachodzie tak nie jest , wiem bo mieszkam .Z butelkami , puszkami zgoda, lecz z innymi odpadami jak piszesz -nie . Za takie cos jak na zdjeciu kary od $ 5000 w gore I wywoz smieci na koszt ukaranego. A zlapac delikwenta jest dosc latwo tylko trzeba wiedziec jak.Jest wiele sposobow na to -, jadnym z nich jest rozebranie smieci na czesci pierwsze, jest tam mnostwo informacji o wlascicielu smieci ( adresy , rachonki, placone karta, I wiele innych rzeczy) jest to kosztowne, ale sie oplaca , bo delikwenta pokazuja w telewizji, a po drugie koszty ustalania sprawcy sa w wysokich karach.W Polsce zawsze mowia nie da sie tego czy tamtego zrobic, a ja wiem , ze da sie wszystko I tylko trzeba chciec I wiedziec jak to zrobic
5 worków więcej czy mniej tu czy tam i tak już nic nie zmieni i nikt już tej planety nie uratuje zasyfili ją totalnie i teraz myślą ? trzeba było się qrwa obudzić 20 lat temu zanim plastików naj... .. wkoło niedługo glisty w ziemi nie zobaczycie wszystko skażone na maxa teraz ziemia, żeby wróciła to swojego stanu sprzed 40 lat potrzeba 200lat bez chemii. Wszyscy jesteśmy za to odpowiedzialni niestety i sprzątanie tu nic nie da z oceanów i mórz tego syfu nikt nie wyczyści, a niestety one maja duży wpływ na klimat Na co dzień nie uświadamiamy sobie, w jakim stopniu prądy oceaniczne sterują klimatem na Ziemi.
Czyje to śmieci? Jeżeli nie wiadomo czyje, to z automatu właściciela terenu, nie ma w Polsce ani centymetra ziemi, aby nie była czyjąś własnością, a to wiąże się z odpowiedzialnością. Pouczenia, mandaty, ale musiało by się odpowiednim służbom. .. ruszyć W samym Elblągu też jest syf. Ale jakby to pewnie Prezydent powiedział, tak jak było to w przypadku Centralnego Ogrzewania, są ważniejsze sprawy. Amen.
Podobny problem ze sobą mają "ktosie" którzy wumyrzucają śmierci na polnej drodze prowadzącej do Karczowisk przed miejscowością Szopy. Też jakieś brudasy zostawiają worki pełne śmieci, opony, telewizory a butelek całą masa. ???? o łeb i o ścianę takich.
Nie jestes ekologiem tylko idiota
Nie znam się na partiach i nie wiem kto w jakiej jest Ale fakt.... typowe pisostwo.
W niedzielę do kościoła w pierwsza ławkę A na codzień najgorsze cholodztwo.
Drugiemu bliźniemu nóż w plecy by wsadzili że ktoś ma lepiej albo coś fajniejszego.
Pozdrowienia dla ojca i Syna jak będą to czytać oj to będą wiedzieli o kogo chodzi
Przy ogrodzie działkowym Skowronek jest mały park ze stawem można zrobić z tego coś fajnego do odpoczynku zrobiono z tego obszaru śmietnisko część działkowców wyrzuca śmieci ludzie jadąc samochodem po drodze wyrzucają co się da wstyd niby naród wykształcony a dalej panuje to nie moje to można . Tam powinny lecieć mandaty może by się wtedy bali bo nauczyć porządku to chyba nie. Warto przyjechac i zobaczyć.
@StefanK - te nieroby teraz udają mocno zapracowanych, wstyd że miasto buli na ich nic nierobienie rocznie 2 miliony złotych