102
20.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@StefanK - te nieroby ze straży miejskiej teraz udają mocno zapracowanych, wstyd że miasto buli na ich nic nierobienie rocznie 2 miliony złotych
(2020.04.21)
Te śmieci nie wyrzucił żaden z mieszkańców bloku, oni są obciążeni kosztami już przy komornym, to musiał (musieli)być ktoś z domków jednorodzinnych, albo jakiś przemysłowiec. Proponowałbym służbom miejskim przejrzeć je dokładnie i może ustali się czyja to "zguba"po czymobciażyć kosztami wraz kosztami przeglądu +kara grzywny
Karol50 (2020.04.21)

info

0  
  0
Tak jak w filmie RANCZO przejrzeć i może ustali się sprawcę i wrzucić mu do domu
e-g (2020.04.21)

info

1  
  0
To jest problem czekamy na pomysły radnych jak go rozwiązać ....ale się nie doczekamy bo już nie należy do miasta a policja jest zaglupia aby kogoś złapać poza człowiekiem bez maski Więc dalej będzie więcej śmieci....choć te fotopułapki to się sprawdzają e ale komu by się chciało je stawiać urzędnikom ,lasom ,policji ,,,,
(2020.04.21)

info

1  
  0
@Las - "Las dostałeś świńskiej grypy bo wyjesz jak trafiony w jaja. "- To jest dla ciebie prawidłowa odpowiedz. U was to norma w KO tylko wyć umiecie !!!
parkowy (2020.04.21)
Ekolog Ty pisowni może to z twojej dipy wyszło
(2020.04.21)
To Suweren Ciemny PIS tak robi.
WYBORCA KO (2020.04.21)
Jest Socjalizm to ludzie postępują jak za PRL.
BODZIO ko (2020.04.21)

info

0  
  0
Mowi się w uk o tym fly tippers i jest to karalne w przypadku wykrycia ,
(2020.04.21)
Po pierwsze to nikt tych ludzi nigdy nie uczył porządku i podstawowych zasad kultury. Po drugie to kredyty których maja bez liku powodują że już nawet za śmieci nie płacą.
(2020.04.21)

info

0  
  0