UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie znam się na partiach i nie wiem kto w jakiej jest Ale fakt.... typowe pisostwo. W niedzielę do kościoła w pierwsza ławkę A na codzień najgorsze cholodztwo. Drugiemu bliźniemu nóż w plecy by wsadzili że ktoś ma lepiej albo coś fajniejszego. Pozdrowienia dla ojca i Syna jak będą to czytać oj to będą wiedzieli o kogo chodzi

M i E hahaha