UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie znam się na partiach i nie wiem kto w jakiej jest Ale fakt.... typowe pisostwo. W niedzielę do kościoła w pierwsza ławkę A na codzień najgorsze cholodztwo. Drugiemu bliźniemu nóż w plecy by wsadzili że ktoś ma lepiej albo coś fajniejszego. Pozdrowienia dla ojca i Syna jak będą to czytać oj to będą wiedzieli o kogo chodzi
M i E hahaha