UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@StefanK - te nieroby teraz udają mocno zapracowanych, wstyd że miasto buli na ich nic nierobienie rocznie 2 miliony złotych
@StefanK - te nieroby teraz udają mocno zapracowanych, wstyd że miasto buli na ich nic nierobienie rocznie 2 miliony złotych