Wybrany wątek opinii

Zawsze w śmieciach znajdzie się coś po czym można znaleźć właściciela,tylko trzeba poszukać a nie gadać, Polacy to tylko gadają i gadają i nic więcej nie robią ,a no i we wszystko wierzą ,szczególnie co w telewizji mówią.....
Ulka (2020.04.20)
Bo to szklany Bóg, ze szklanym okiem w szklanej kuli
Szklarz MiŚ (2020.04.20)
Powrót do komentarzy