Wybrany wątek opinii
Zawsze w śmieciach znajdzie się coś po czym można znaleźć właściciela,tylko trzeba poszukać a nie gadać, Polacy to tylko gadają i gadają i nic więcej nie robią ,a no i we wszystko wierzą ,szczególnie co w telewizji mówią.....
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Bo to szklany Bóg, ze szklanym okiem w szklanej kuli
Do moderacji
Odpowiedz
0
0