UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyje to śmieci? Jeżeli nie wiadomo czyje, to z automatu właściciela terenu, nie ma w Polsce ani centymetra ziemi, aby nie była czyjąś własnością, a to wiąże się z odpowiedzialnością. Pouczenia, mandaty, ale musiało by się odpowiednim służbom. .. ruszyć W samym Elblągu też jest syf. Ale jakby to pewnie Prezydent powiedział, tak jak było to w przypadku Centralnego Ogrzewania, są ważniejsze sprawy. Amen.
pampi-ZAWADA