Wybrany wątek opinii

Gdzie te drony Straży Miejskiej?
StefanK (2020.04.20)
@StefanK - Tam gdzie jest granica miasta, a śmieci wyrzucili za granicą miasta przecież.
(2020.04.20)
@StefanK - te nieroby teraz udają mocno zapracowanych, wstyd że miasto buli na ich nic nierobienie rocznie 2 miliony złotych
(2020.04.21)
@StefanK - te nieroby ze straży miejskiej teraz udają mocno zapracowanych, wstyd że miasto buli na ich nic nierobienie rocznie 2 miliony złotych
(2020.04.21)
Powrót do komentarzy