Wybrany wątek opinii
Gdzie te drony Straży Miejskiej?
Do moderacji
Odpowiedz
37
0
@StefanK - Tam gdzie jest granica miasta, a śmieci wyrzucili za granicą miasta przecież.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@StefanK - te nieroby teraz udają mocno zapracowanych, wstyd że miasto buli na ich nic nierobienie rocznie 2 miliony złotych
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@StefanK - te nieroby ze straży miejskiej teraz udają mocno zapracowanych, wstyd że miasto buli na ich nic nierobienie rocznie 2 miliony złotych
Do moderacji
Odpowiedz
0
1