UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podobny problem ze sobą mają "ktosie" którzy wumyrzucają śmierci na polnej drodze prowadzącej do Karczowisk przed miejscowością Szopy. Też jakieś brudasy zostawiają worki pełne śmieci, opony, telewizory a butelek całą masa. ???? o łeb i o ścianę takich.

Pani