UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na zachodzie tak nie jest , wiem bo mieszkam .Z butelkami , puszkami zgoda, lecz z innymi odpadami jak piszesz -nie . Za takie cos jak na zdjeciu kary od $ 5000 w gore I wywoz smieci na koszt ukaranego. A zlapac delikwenta jest dosc latwo tylko trzeba wiedziec jak.Jest wiele sposobow na to -, jadnym z nich jest rozebranie smieci na czesci pierwsze, jest tam mnostwo informacji o wlascicielu smieci ( adresy , rachonki, placone karta, I wiele innych rzeczy) jest to kosztowne, ale sie oplaca , bo delikwenta pokazuja w telewizji, a po drugie koszty ustalania sprawcy sa w wysokich karach.W Polsce zawsze mowia nie da sie tego czy tamtego zrobic, a ja wiem , ze da sie wszystko I tylko trzeba chciec I wiedziec jak to zrobic
Emigrant elblaski