UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przy ogrodzie działkowym Skowronek jest mały park ze stawem można zrobić z tego coś fajnego do odpoczynku zrobiono z tego obszaru śmietnisko część działkowców wyrzuca śmieci ludzie jadąc samochodem po drodze wyrzucają co się da wstyd niby naród wykształcony a dalej panuje to nie moje to można . Tam powinny lecieć mandaty może by się wtedy bali bo nauczyć porządku to chyba nie. Warto przyjechac i zobaczyć.