A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zamiast instalować w lasach kamery,monitoring to leśniczówki odnawiaja. Strona się w nowr ubranka, weźcie się do roboty WRESZCIE leśnicy.
Ktos widzial co sie dzieje na Jeleniej Dolinie?Przyczepa gruzu i styropianu pod samym jeziorem! Kiladziesiat metrow blizej masa plastikow od samochodow.Ktos w komentarzu napisal zeby odciski zebrali?Moze i dobry pomysl.
Ta janusze biznesu typu Wulkanizacja.nikt tylu opon nie wywalil prywatnie
Zastanawiające z kąd takie wychowanie w naszym społeczeństwie?np,niemcy 2 wojnie byli ludobujcami,ale jako naród w utrzymaniu porządku godny naśladowania,czyli na wschód od odry,całkiem inna mentalność.
Tyle wszędzie mądrości w mediach itp,może rozpropagowadź wszędzie sprzątamy Polskę i eszyscy się w to włączyć,zgłaszać wszekie nadurzycia z wysypywaniem śmieci,a kary po 50 tyś dla brudasów i sprzątanie po 8 godzin dziennie i sprawa zamknięta,i najważniejsze,butelki plastykowe,szklane,puszki wszystko zwrotne,zmusić producentów i sklepy do skupu i utylizacji.....
Czy te śmieci w workach nie pochodzą czasami z ul Iwaszkiewicza?
Powiesić za JaJa na latarni !
Najgorsze w tym wszystkim jest to: że gdy zgłosisz - chcesz sprawę doprowadzić do końca - to służby w moim przypadku SM i Policja szukają paragrafu na Ciebie. Ręce opadają, ze SM po groźbach kary odpuściłem, z Policją spotkałem się w sądzie sprawa teoretycznie (na papierku wygrana), ale koszty dojazdu pendriv'a poniosłem - mimo to satysfakcja jest a to też jest ważne. I te dwie sprawy nauczyły mnie znieczulicy wobec śmieciarzy, lepiej odwrócić głowę niż ryzykować, czas i pieniądze.
Zawsze w śmieciach znajdzie się coś po czym można znaleźć właściciela,tylko trzeba poszukać a nie gadać, Polacy to tylko gadają i gadają i nic więcej nie robią ,a no i we wszystko wierzą ,szczególnie co w telewizji mówią.....
30tyś do mln, kary administracyjnej ,względności ile śmieci ,jak na masową czy przemysłowa to i naście mln .