UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Urząd zabarykadował się, pozamykali drzwi, nawet od kurierów nie odbierają przesyłek tylko trzeba wrzucić je do skrzynki (kartonu). Ale ludziom mającym kontakt z bezdomnymi każą pracować w kombinezonach budowlanych (chyba na zmianę bo dali dwa a ludzi jest kilkunastu). Maseczki też powinni używać jeden po drugim bo dali dwie. O środkach odkażających nie wspomnę. CZEGOŚ TAKIEGO NIE WYMYŚLIŁBY KTOŚ KTO MA CHOĆ ODROBINĘ EMPATII DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA. Ale takie są obecne władze miasta, ZERO SZACUNKU DLA CZŁOWIEKA.

SET