UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Urząd zabarykadował się, pozamykali drzwi, nawet od kurierów nie odbierają przesyłek tylko trzeba wrzucić je do skrzynki (kartonu). Ale ludziom mającym kontakt z bezdomnymi każą pracować w kombinezonach budowlanych (chyba na zmianę bo dali dwa a ludzi jest kilkunastu). Maseczki też powinni używać jeden po drugim bo dali dwie. O środkach odkażających nie wspomnę. CZEGOŚ TAKIEGO NIE WYMYŚLIŁBY KTOŚ KTO MA CHOĆ ODROBINĘ EMPATII DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA. Ale takie są obecne władze miasta, ZERO SZACUNKU DLA CZŁOWIEKA.
SET