UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Urząd zabarykadował się, pozamykali drzwi, nawet od kurierów nie odbierają przesyłek tylko trzeba wrzucić je do skrzynki (kartonu). Ale ludziom mającym kontakt z bezdomnymi każą pracować w kombinezonach budowlanych (chyba na zmianę bo dali dwa a ludzi jest kilkunastu). Maseczki też powinni używać jeden po drugim bo dali dwie. O środkach odkażających nie wspomnę. CZEGOŚ TAKIEGO NIE WYMYŚLIŁBY KTOŚ KTO MA CHOĆ ODROBINĘ EMPATII DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA. Ale takie są obecne władze miasta, ZERO SZACUNKU DLA CZŁOWIEKA.

SET

Anuluj