UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Noclegownia to marnotrawienie kasy pracujacych. Do roboty bezdomnych niech zagnaja..2 braciszkow dostalo dzieki chlaniu mieszkanie i kase i co chca wynajmowac. Bo jeden drugiego sciagnal do babki.


Anuluj