UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Noclegownia to marnotrawienie kasy pracujacych. Do roboty bezdomnych niech zagnaja..2 braciszkow dostalo dzieki chlaniu mieszkanie i kase i co chca wynajmowac. Bo jeden drugiego sciagnal do babki.
Noclegownia to marnotrawienie kasy pracujacych. Do roboty bezdomnych niech zagnaja..2 braciszkow dostalo dzieki chlaniu mieszkanie i kase i co chca wynajmowac. Bo jeden drugiego sciagnal do babki.