Wybrany wątek opinii

Może zamiast pisać bzdury w artykule to może poszukalibyscie prawdy!! Prawda jest taka że urząd nie zabezpieczył pracowników w odpowiednie kombinezony maseczki itp. Ludzie boją się chodzic do sklepu a oni mieli pracować bez zabezpieczenia?!! Tam ludzie wiele znosili pracując po kilkanaście lat i tak urząd o nich zadbał że teraz zgania na brak personelu. No poszli na zwolnienia a co mieli zrobić? Przyjmować pijaków i narażać swoje zdrowie?! I tak zbyt wiele znosili i pracowali za psie pieniądze a teraz wszystko obracanie i zwalacie na brak personelu. Żenada i wstyd a pracownikom życzę wytrwałości i walczcie o prawdę i swoje prawa!!!
Lila202 (2020.04.15)
przecież pogotowie socjalne ma wszystko. gdzie maseczki??? gdzie kombinezony brak zabezpieczeń??? taka jest rzeczywistość przygotowania........ przez nasze władze na koronowirusa? panie prezydencie dziękujemy.....
Gosc1 (2020.04.16)
przecież pogotowie socjalne ma wszystko. gdzie maseczki??? gdzie kombinezony brak zabezpieczeń??? taka jest rzeczywistość przygotowania........ przez nasze władze na koronowirusa? panie prezydencie dziękujemy.....
Gosc1 (2020.04.16)
Powrót do komentarzy