Wybrany wątek opinii
Może zamiast pisać bzdury w artykule to może poszukalibyscie prawdy!! Prawda jest taka że urząd nie zabezpieczył pracowników w odpowiednie kombinezony maseczki itp. Ludzie boją się chodzic do sklepu a oni mieli pracować bez zabezpieczenia?!! Tam ludzie wiele znosili pracując po kilkanaście lat i tak urząd o nich zadbał że teraz zgania na brak personelu. No poszli na zwolnienia a co mieli zrobić? Przyjmować pijaków i narażać swoje zdrowie?! I tak zbyt wiele znosili i pracowali za psie pieniądze a teraz wszystko obracanie i zwalacie na brak personelu. Żenada i wstyd a pracownikom życzę wytrwałości i walczcie o prawdę i swoje prawa!!!
Do moderacji
Odpowiedz
48
1
przecież pogotowie socjalne ma wszystko. gdzie maseczki??? gdzie kombinezony brak zabezpieczeń??? taka jest rzeczywistość przygotowania........ przez nasze władze na koronowirusa? panie prezydencie dziękujemy.....
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
przecież pogotowie socjalne ma wszystko. gdzie maseczki??? gdzie kombinezony brak zabezpieczeń??? taka jest rzeczywistość przygotowania........ przez nasze władze na koronowirusa? panie prezydencie dziękujemy.....
Do moderacji
Odpowiedz
1
0