UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może Wróbel, Nowak, Missan i Czyżyk odwiedzą POGOTOWIE SOCJALNE w okresie pandemii, TYLKO ODWIEDZĄ, ale bez maseczek, rękawiczek i bez odkażania po wizycie, dopiero w domku umyć rączki. Zanim podejmie się GŁUPIE decyzje warto najpierw samemu wejść w rolę a nie zaczynać od zemst na pozostawionej sobie załodze POGOTOWIA. Ja na miejscu pracowników napisałbym wniosek do prokuratury o ściganie niedbań Właściciela w czasie pandemii.

włodaże warto spróbować