UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może Wróbel, Nowak, Missan i Czyżyk odwiedzą POGOTOWIE SOCJALNE w okresie pandemii, TYLKO ODWIEDZĄ, ale bez maseczek, rękawiczek i bez odkażania po wizycie, dopiero w domku umyć rączki. Zanim podejmie się GŁUPIE decyzje warto najpierw samemu wejść w rolę a nie zaczynać od zemst na pozostawionej sobie załodze POGOTOWIA. Ja na miejscu pracowników napisałbym wniosek do prokuratury o ściganie niedbań Właściciela w czasie pandemii.
włodaże warto spróbować