100
15.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
troska o mieszkańców elbląga... zatrważająca... realia sa takie że wielebny i jego klika myślą tylko. o sobie dla nich praca zdalna... w domku... a ty zapier.... bez masek sprzętu a pierwszej liniii.... i jeszcze usłyszysz że wszystko. miasto ci zabezpieczyło kolejne zaklamanie.. wielebnego....
Loko (2020.04.16)

info

5  
  0
@babaVanga2 - A od kiedy to radni KO i KWWW odmawiają prezydentowi? Jest projekt uchwały, to się go podejmie.
(2020.04.16)
Na pewno maseczki zjedli albo sprzedali. Bo urząd na pewno dał, prezydent na pewno zadbał, nawet w nadmiarze. Pr\zecież to taki dobry pan.
(2020.04.16)

info

4  
  1
wszystko po zamykać.... bo nie potrzebne budynku płacę sprzedać... i będzie kaska dla miasta... a ty ciemna choloto pracuj za miske ryzu....bez nie pędnych zabezpieczeń bo jak nie to......... to słowa wladcy miasta...... zero empatii zrozumuenia i logicznego myślenia....
Gogus (2020.04.16)

info

4  
  2
bo wielebny wydał juz dysozycje co trzeba likwidować po kryzysiea może jyz w trakcie bo generuje kosztu miasta...... myślenie 000000
Henek (2020.04.16)
Tiaaaaa, nagle siedem z dziesięciu osób na zwolnieniu lekarskim, hmmmm, i nikogo to nie interesuje ??? Może epidemia ??
lekarzorzecznik (2020.04.16)

info

2  
  4
Wyciac lechtaki hehe i wykastrowac hehe.
(2020.04.16)
@to_ja_i _ona - 10 milionów to na otwarcie. Potem trzeba utrzymać, konserwować, robić imprezy dla 250 osób. Kolejne miliony w dolinkę a du. .y w basenie w gorące dni nie umoczysz.
lobotnik (2020.04.16)
I bardzo dobrze, że zamykają. Powinien być tylko jeden taki ośrodek z rygorem i zasadami, a pijaki pod nadzór policji i obciążać za wytrzeźwiale. Bo jesli ktoś nie ma domu z różnych przyczyn i chce się podnieść z dołka i potrzebuję pomocy to nie powinno być tam miejsca dla pijaków.
Agnieszka R. (2020.04.16)

info

3  
  3
Tym którzy mogą pracować a z różnych powodów wpadli w chwilowe tarapaty jak najbardziej pomagać. Pomoc powinna być kompleksową świadczona przynajmniej przez trzech specjalistów (psychologa, prawnika, doradcy zawodowego). Innym z zupełnie zdegradowaną psychiką należy przyznać renty i zakwaterować w domu pomocy społecznej. Nie potrzebna jest placówką w dotychczasowej formie. Co do kosztów przejazdu to zapewniam bezdomni jeżdżą sobie po całej Polsce pociągami. Śpią w Elblągu a po paru dniach są już na żebrach w Gdańsku, potrafią kombinować więc niech radzą sobie z noclegiem sami. No ale jak to przyjęło się w Elblągu należy dawać, nie pytać co, jak, dlaczego tylko dawać i być empatycznym. Daje się rybę nie daje się kija jeśli ktoś wie co to znaczy.
(2020.04.16)

info

3  
  1