UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

troska o mieszkańców elbląga... zatrważająca... realia sa takie że wielebny i jego klika myślą tylko. o sobie dla nich praca zdalna... w domku... a ty zapier.... bez masek sprzętu a pierwszej liniii.... i jeszcze usłyszysz że wszystko. miasto ci zabezpieczyło kolejne zaklamanie.. wielebnego....

Loko

Anuluj