UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@to_ja_i _ona - 10 milionów to na otwarcie. Potem trzeba utrzymać, konserwować, robić imprezy dla 250 osób. Kolejne miliony w dolinkę a du. .y w basenie w gorące dni nie umoczysz.
lobotnik
@to_ja_i _ona - 10 milionów to na otwarcie. Potem trzeba utrzymać, konserwować, robić imprezy dla 250 osób. Kolejne miliony w dolinkę a du. .y w basenie w gorące dni nie umoczysz.
lobotnik