UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tym którzy mogą pracować a z różnych powodów wpadli w chwilowe tarapaty jak najbardziej pomagać. Pomoc powinna być kompleksową świadczona przynajmniej przez trzech specjalistów (psychologa, prawnika, doradcy zawodowego). Innym z zupełnie zdegradowaną psychiką należy przyznać renty i zakwaterować w domu pomocy społecznej. Nie potrzebna jest placówką w dotychczasowej formie. Co do kosztów przejazdu to zapewniam bezdomni jeżdżą sobie po całej Polsce pociągami. Śpią w Elblągu a po paru dniach są już na żebrach w Gdańsku, potrafią kombinować więc niech radzą sobie z noclegiem sami. No ale jak to przyjęło się w Elblągu należy dawać, nie pytać co, jak, dlaczego tylko dawać i być empatycznym. Daje się rybę nie daje się kija jeśli ktoś wie co to znaczy.