UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
troska o mieszkańców elbląga... zatrważająca... realia sa takie że wielebny i jego klika myślą tylko. o sobie dla nich praca zdalna... w domku... a ty zapier.... bez masek sprzętu a pierwszej liniii.... i jeszcze usłyszysz że wszystko. miasto ci zabezpieczyło kolejne zaklamanie.. wielebnego....
Loko