UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bo wielebny wydał juz dysozycje co trzeba likwidować po kryzysiea może jyz w trakcie bo generuje kosztu miasta...... myślenie 000000

Henek

Anuluj