UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tiaaaaa, nagle siedem z dziesięciu osób na zwolnieniu lekarskim, hmmmm, i nikogo to nie interesuje ??? Może epidemia ??

lekarzorzecznik

Anuluj