UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze, że zamykają. Powinien być tylko jeden taki ośrodek z rygorem i zasadami, a pijaki pod nadzór policji i obciążać za wytrzeźwiale. Bo jesli ktoś nie ma domu z różnych przyczyn i chce się podnieść z dołka i potrzebuję pomocy to nie powinno być tam miejsca dla pijaków.
Agnieszka R.