UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wszystko po zamykać.... bo nie potrzebne budynku płacę sprzedać... i będzie kaska dla miasta... a ty ciemna choloto pracuj za miske ryzu....bez nie pędnych zabezpieczeń bo jak nie to......... to słowa wladcy miasta...... zero empatii zrozumuenia i logicznego myślenia....
Gogus