A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tu kara powinna być bezwzględna ,więzienie ,najlepiej niewolnicza robota ,żeby na michę se zarobił . Były już chyba wszystkie partie przy korycie i nikt nic z dotowaniem kościoła nie zrobił , bo się nie opłacało .
Sama wiara ,przekaz czynienia dobra zawarty jest we wszystkich innych wiatach na świecie i jest w moim przekonaniu ,pożyteczna ,ludzie wierzący, teoretycznie , są mniej agresywni ,skorzy do pomocy , wiara wypełnia czasową pustkę . Zaś instytucje wiary czy polityki to , już inna historia ,w zależności od poglądów i tzw czarnych owiec w tych instytucjach
Iść tym tokiem myślenia to sektą jest polityka ,parlament , kościoły różnych wiar , grupki prawicowe , lewackie , grupki wierzących , grupki ateistów ........
Więc musi być anarchia ! Czy oby to też nie sekta?
Nowy testament William Szekspir
Bo rodak businessman ,chce na Tobie zarobić fortunę . Nie musisz mieć maski , maseczki , uniformu op1. Zakryj twarz szalikiem Olimpii , vandamką , materiał lub koszulke zwinąć odpowiednio i zakryć twarz ,nie ty masz być chroniony tylko inni przed tobą . Nic to nie da jak będziesz w dużym zatłoczeniu i tak się zarazisz i Ty będziesz zarażał tyle ,że w mniejsze pole rażenia
@Snickers- Ludzie wierzący nie są lepsi od niewierzących. Uważają, że mogą grzeszyć, bo ich ksiądz w konfesjonale rozgrzeszy. Pysznią się, że oni będą zbawieni, bo oni wierzą, a ci niewierzący pójdą do piekła. Nie wierzę, że Pan Bóg stworzył tyle ludzi, by większość z nich wysłać do piekła. A- i zwierzęta też mają duszę i drzewa też.
To niech pseudokościelne wywody i ich prelegenci przestaną wp. .. .. ać się w ludzkie życie i odczepią się od polityki, korony orła i damskiej d. .y. Bo już zdaje się nowy projekt antyaborcyjny szykują. Jaka cena? Żyj i daj żyć innym. Czy nie to mówił Chrystus? Wtedy i ateiści dadzą spokój.
Masz rację jeden nie jest lepszy od drugiego ,ale czy to ważne w co kto wierzy , co za różnica . Oni się z pysznią wiarą,Ty się pysznisz ,że nie wierzysz . Jedni wierzą ,drudzy nie , a rzeczywistości to nie zmienia , wiara kosztuje czasu , nie wiara też . Oni Ci dają argumenty Ty im też ,Oni Ciebie nie przekonają ,Ty ich.
Wszystko jest bez odpowiedzi . Ja osobiście jestem naukowo do świata nastawiony ,jedno mnie nurtuje skąd taki rozwój technologii, ktoś powie ,że przez przypadek zostały wynalezione ,drugi że to wojsko ,następny , że to już kiedyś było ,albo że ufo , molekuły ,rozszczepianie atomu, teraz wyobraźmy sobie, jesteśmy w lesie i skonstruujmy iPhona ,wogóle cokolwiek! Trzeba pozyskać ,metal , piasek do krzemu,trzeba być niezłym inżynierem ,konstruktorem i programistą .Myślę i zastanawiam się skąd to wszystko ? Najłatwiej było by pozyskać gotowiznę,rozebrać i kopiować ,zrozumieć zasadę działania ,ale skąd to,nurtujące pytanie
Staram się zrozumieć wszystkich spojrzeć chłodnym okiem ,bez oceny ,postawić się na miejscu i w sytuacji , bo każdy na swój sposób ma rację , tylko wielu ludziom wydaje się ,że racja leży po jego stronie ,po jednej stronie , prawda jest ,że po każdej stronie i każdy ją ma .
Ty cwaniaczku podaj numer ksiegi I strone , gdzie jest mowa o wybudowaniu kosciola czy domu bozego ... z gory dziekuje
No , no odwaznie , wiekszosci zarzutow trudno zaprzeczyc
XX wiek, Bieda w kraju - PIS przecież PO przez 8 lat była u władzy. Skończcie z tymi 8 latami bo wstyd.