152
12.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie czytałeś Biblii. W Starym Testamencie, w pięcioksięgu, czyli w pierwszych 5 księgach Bóg poleca wybudować Domy Boże. W szczegółach określa jakie mają być, z jakiego materiału i jak wykonane. Mają być bogato wyposażone. Określa też jak mają być ubrani ci którzy będą służyć w tych domach, kościołach...... I co? Łyso Ci? A nawet Głupio.
Blumenbauer (2020.04.13)
Nie czytałeś Biblii. W Starym Testamencie, w pięcioksięgu, czyli w pierwszych 5 księgach Bóg poleca wybudować Domy Boże. W szczegółach określa jakie mają być, z jakiego materiału i jak wykonane. Mają być bogato wyposażone. Określa też jak mają być ubrani ci którzy będą służyć w tych domach, kościołach...... I co? Łyso Ci? A nawet Głupio.
Do Gośćca (2020.04.13)
Proszę a to specjalnie dla nawiedzonych fanów (niestety w ogóle nie znających historii. .. .)Karola Wojtyły, który przez cały swój pontyfikat był niewątpliwie świetnym aktorem.
(2020.04.13)

info

2  
  3
Jak zwykle ,co komentarz to pacjent ! Starczy odkażania ,bo psychika już powoli sięga dna
WywódPsychiki (2020.04.13)

info

3  
  0
A skad wiesz jakie sa nauki Boga??? To co glosza ksieza nie pochodzi od Boga tylko od ludzi. Jezus nauczal tylko milosci do blizniego. Reszta ro bajki i klamstwa wymyslone po to zeby trzymac w szachu takich jak ty i zeby dzieki takim jak ty garstka cwaniakow zyla jak paczki w masle
emblonrzanka (2020.04.13)
Bog to mowil?? Tylko ktos bezdennie glupi taki jak ty wierzy w takie bajki A moze to byl A2D2?
Krullef (2020.04.13)
A jak rodzic jest patologiczny i krzywdzi dziecko to nadal ma być czczony
marabi (2020.04.13)
Od wódki rozum krótki
Alkoholowy Joe (2020.04.13)

info

2  
  0
W Polsce istnieje nadzwyczajna kasta ludzi, którzy mogą gwałcić, przyczyniać się do śmierci ludzi, ukrywać dowody, mataczyć, kłamać w żywe oczy, być sędziami we własnych sprawach, nie zgłaszać przestępstw i nawet w obliczu oczywistych dowodów włos im z głowy nie spada. To ludzie wyjęci spod prawa, przyzwoitości i norm społecznych. Nie, to nie są sędziowie to księża oraz biskupi i wszyscy funkcjonariusze kościoła katolickiego. Kościół zbudował sobie przez lata w Polsce państwo w państwie, Bizancjum i od dawna religia oraz moralność są dla kleru tylko zasłona dymną, żeby ukryć prawdziwy cel jego działań: walkę o pieniądze, władzę i wpływy. Tuszowanie pedofilii także temu służy: po pierwsze bezkarność księży wzmacnia w nich poczucie wyjątkowości instytucji do której należą (bo wiadomo, że firma ochroni ich w każdym przypadku i zatuszuje każde przestępstwo), po drugie ukrywanie pedofilii pomaga zachować (tak sobie przynajmniej wyobrażają biskupi)dobry wizerunek kościoła, niezbędny w walce o kasę i władzę. Tylko dlaczego politycy, władza państwowa i My obywatele na to pozwalamy?
(2020.04.13)
Ja oglądam wszystko w tv każdą stacje , i wiele rzeczy nie podoba mi się w stacjach państwowych i komercyjnych . Nie podoba się TVP to oglądaj TVN ,Polsat ,cóż za problem . Z drugiej strony ,jak rozumiesz demokrację ,żeby nie było trwamu, r. Maryji ,TVP , czy zaś z drugiej strony, żeby nie było TVN,Polsat ,r .tokfm. Takie uroki demokracji ,ale totalitaryzm ,gdzie idzie jeden przekaz to najgorsza z możliwych opcji ,wtedy nie masz wyboru !
Mamut (2020.04.13)