Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
przeczytaj sume tomasza i wtedy krytykuj
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Iść tym tokiem myślenia to sektą jest polityka ,parlament , kościoły różnych wiar , grupki prawicowe , lewackie , grupki wierzących , grupki ateistów ........
Więc musi być anarchia ! Czy oby to też nie sekta?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0