UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tu kara powinna być bezwzględna ,więzienie ,najlepiej niewolnicza robota ,żeby na michę se zarobił . Były już chyba wszystkie partie przy korycie i nikt nic z dotowaniem kościoła nie zrobił , bo się nie opłacało . Sama wiara ,przekaz czynienia dobra zawarty jest we wszystkich innych wiatach na świecie i jest w moim przekonaniu ,pożyteczna ,ludzie wierzący, teoretycznie , są mniej agresywni ,skorzy do pomocy , wiara wypełnia czasową pustkę . Zaś instytucje wiary czy polityki to , już inna historia ,w zależności od poglądów i tzw czarnych owiec w tych instytucjach
Snickers