UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tu kara powinna być bezwzględna ,więzienie ,najlepiej niewolnicza robota ,żeby na michę se zarobił . Były już chyba wszystkie partie przy korycie i nikt nic z dotowaniem kościoła nie zrobił , bo się nie opłacało . Sama wiara ,przekaz czynienia dobra zawarty jest we wszystkich innych wiatach na świecie i jest w moim przekonaniu ,pożyteczna ,ludzie wierzący, teoretycznie , są mniej agresywni ,skorzy do pomocy , wiara wypełnia czasową pustkę . Zaś instytucje wiary czy polityki to , już inna historia ,w zależności od poglądów i tzw czarnych owiec w tych instytucjach

Snickers