UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Iść tym tokiem myślenia to sektą jest polityka ,parlament , kościoły różnych wiar , grupki prawicowe , lewackie , grupki wierzących , grupki ateistów ........ Więc musi być anarchia ! Czy oby to też nie sekta?
ToraBora