UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Iść tym tokiem myślenia to sektą jest polityka ,parlament , kościoły różnych wiar , grupki prawicowe , lewackie , grupki wierzących , grupki ateistów ........ Więc musi być anarchia ! Czy oby to też nie sekta?

ToraBora

Anuluj