UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Iść tym tokiem myślenia to sektą jest polityka ,parlament , kościoły różnych wiar , grupki prawicowe , lewackie , grupki wierzących , grupki ateistów ........ Więc musi być anarchia ! Czy oby to też nie sekta?

ToraBora