UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Snickers- Ludzie wierzący nie są lepsi od niewierzących. Uważają, że mogą grzeszyć, bo ich ksiądz w konfesjonale rozgrzeszy. Pysznią się, że oni będą zbawieni, bo oni wierzą, a ci niewierzący pójdą do piekła. Nie wierzę, że Pan Bóg stworzył tyle ludzi, by większość z nich wysłać do piekła. A- i zwierzęta też mają duszę i drzewa też.


Anuluj