A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Skończcie z tymi 8 latami bo wstyd. "- Wstyd, rzeczywiście, że ludzie wybrali ich na 8 lat a teraz mają pretensje. Ciekawe jakbyśmy teraz wyglądali jak dalej by PO-PSL była u władzy???? Aż strach pomyśleć !!!!!
Zapewniam, ze lepiej
"Ciekawe jakbyśmy teraz wyglądali jak dalej by PO-PSL była u władzy????"- tak samo, tylko tak wielkiej biedy by nie było i rydz mniej limuzyn by miał.
Tak jak wtedy kradli byście pod śmietnikiem
Oni mogą , bo ich chroni święty lech i maria... ciebie chroni prawo i sprawiedliwa kara jeśli je złamiesz
200 zł to chyba po znajomosci z księdzem
Sukienkowi przebierańcy co od 1000 lat opowiadają bajki i legendy do uczciwej pracy niech się wezmą, niech zapracują na chleb a po pracy niech sobie cyrk odprawiają.
@ Grzegorz - Pisowska G-prawda
@KamieńKręguFilozoficznego - nic dobrego nie zrobił, tak uważam.