152
12.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Skończcie z tymi 8 latami bo wstyd. "- Wstyd, rzeczywiście, że ludzie wybrali ich na 8 lat a teraz mają pretensje. Ciekawe jakbyśmy teraz wyglądali jak dalej by PO-PSL była u władzy???? Aż strach pomyśleć !!!!!
(2020.04.14)
Zapewniam, ze lepiej
(2020.04.14)
"Ciekawe jakbyśmy teraz wyglądali jak dalej by PO-PSL była u władzy????"- tak samo, tylko tak wielkiej biedy by nie było i rydz mniej limuzyn by miał.
(2020.04.14)
Tak jak wtedy kradli byście pod śmietnikiem
Grzegorz (2020.04.14)
Oni mogą , bo ich chroni święty lech i maria... ciebie chroni prawo i sprawiedliwa kara jeśli je złamiesz
(2020.04.14)
200 zł to chyba po znajomosci z księdzem
(2020.04.14)
UWAGA UWAGA UWAGA !!! Oto najgroźniejszy wirus w Polsce. Zmutowany, groźna odmiana toruńska !
(2020.04.14)

info

2  
  0
Sukienkowi przebierańcy co od 1000 lat opowiadają bajki i legendy do uczciwej pracy niech się wezmą, niech zapracują na chleb a po pracy niech sobie cyrk odprawiają.
(2020.04.14)

info

2  
  0
@ Grzegorz - Pisowska G-prawda
(2020.04.14)
@KamieńKręguFilozoficznego - nic dobrego nie zrobił, tak uważam.
(2020.04.14)