UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Snickers- Ludzie wierzący nie są lepsi od niewierzących. Uważają, że mogą grzeszyć, bo ich ksiądz w konfesjonale rozgrzeszy. Pysznią się, że oni będą zbawieni, bo oni wierzą, a ci niewierzący pójdą do piekła. Nie wierzę, że Pan Bóg stworzył tyle ludzi, by większość z nich wysłać do piekła. A- i zwierzęta też mają duszę i drzewa też.