UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bo rodak businessman ,chce na Tobie zarobić fortunę . Nie musisz mieć maski , maseczki , uniformu op1. Zakryj twarz szalikiem Olimpii , vandamką , materiał lub koszulke zwinąć odpowiednio i zakryć twarz ,nie ty masz być chroniony tylko inni przed tobą . Nic to nie da jak będziesz w dużym zatłoczeniu i tak się zarazisz i Ty będziesz zarażał tyle ,że w mniejsze pole rażenia
Doktor Dolittle