A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Beda zyski w T E i będą mieszkańcy chętnie jezdzili jak: wreszcie tory tramwajowe będą we wszystkich dzielnicach miasta Elbląg. I nie mówcie że nie ma pieniędzy bo to wkręty PSL, P O i SLD. Jak marszałek dal 130 mln na halę urania w olsztynie to można. To niech da na trameaje i komunikację w Elblągu. I zero wykretow.
Też jestem tego zdania żeby za strajk zapłacili ci co rządzą a zwłaszcza ci co rozliczają czyli RADNI. Sami nie widzą jaki budżet zatwierdzali i co się dzieje w spółkach miejskich. Najpierw powinni przejść egzamin zanim dorwą się do tego malutkiego korytka - a zwłaszcza ten TRAKS - cfaniaczek co sam nic nie potrafi utrzymać. Niejedno doprowadził do ruiny i uciekał, bo sprawy rodzinne.
@O tym trzeba rozmawiać. - No i prawdopodobnie masz rację, szanowna/y. Tylko pewnie zabraknie chętnego, by się pod taka decyzja podpisać. .. A może być ona z pożytkiem dla naszego miasta.
Mądrze powiedziane. Trzeba przyznać.
Napewno tego nie mieszkaniec:). Czuć to post polityczny
A ja widze,ze jestes dzbanem i tyle,zreszta razem z ta blondynka co sie udzielila nizej.Tramwaje byly,sa i beda w Egu. A jak ci przeszkadza to sie stad wyprowadz.
O ile miasto będzie je sumiennie dotować ( wozokilometr) a nie tylko zabierać, ucinać to niestety nie widać zysków
@Pieszy - No jak to kto obniżył ceny biletów - Populista Pisowski za głosy wyborcze, a drugi raz już Go nie wybrali beeeee
Wszy i złodzieje też zawsze były w Elblągu. Kolega przedstawił ciekawy pomysł warty rozważenia, czy ta tradycja ma jeszcze sens. Ludzie nie chcą jeździć tramwajami, jak widać. Tramwaje przynoszą same straty. Do tego są mniej wszechstronne - nie można z dnia na dzień zmienić kursu, bo nie wszędzie są tory. Za to wszędzie są drogi. Trzeba wziąć arkusz kalkulacyjny i wszystko starannie przeliczyć, łącznie z kosztem rozbiórki.
Ty patriota... Akurat Biedroń jakoś wyciągnął Słupsk z długów więc zamilcz