UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja widze,ze jestes dzbanem i tyle,zreszta razem z ta blondynka co sie udzielila nizej.Tramwaje byly,sa i beda w Egu. A jak ci przeszkadza to sie stad wyprowadz.

890

Anuluj