UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja widze,ze jestes dzbanem i tyle,zreszta razem z ta blondynka co sie udzielila nizej.Tramwaje byly,sa i beda w Egu. A jak ci przeszkadza to sie stad wyprowadz.
890
A ja widze,ze jestes dzbanem i tyle,zreszta razem z ta blondynka co sie udzielila nizej.Tramwaje byly,sa i beda w Egu. A jak ci przeszkadza to sie stad wyprowadz.
890