UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Beda zyski w T E i będą mieszkańcy chętnie jezdzili jak: wreszcie tory tramwajowe będą we wszystkich dzielnicach miasta Elbląg. I nie mówcie że nie ma pieniędzy bo to wkręty PSL, P O i SLD. Jak marszałek dal 130 mln na halę urania w olsztynie to można. To niech da na trameaje i komunikację w Elblągu. I zero wykretow.