UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@O tym trzeba rozmawiać. - No i prawdopodobnie masz rację, szanowna/y. Tylko pewnie zabraknie chętnego, by się pod taka decyzja podpisać. .. A może być ona z pożytkiem dla naszego miasta.
Blondynka- Elblążanka