53
05.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie pamiętam takiej rady , ktora kompletnie nie czuje ani nie zna się na budżecie miasta , nie wspominając o innych tematach istotnych dla funkcjonowania miasta, np ciepło! Niektórzy chyba jeszcze nawet nie zdążyli wydac z siebie glosu, a ci co dali to lepiej przemilczeć, ale cóż mieszkańcy mają to co chcieli i tych ktorym za nic dali zarobić więc jest jak jest
(2020.03.05)

info

14  
  0
Referendum to potrzebne jest na tych co obecnie wprowadzają wzorem PRL drastyczne podwyżki wszystkiego od chleba do kawioru od prądu do rosnących cen mieszkań do wielkiej bańki bo nie potrafią podnieść stóp procentowych a potem dziwią się że strajkują tramwajarze nie tylko w Elblągu ale dziś w Łodzi. Rozpie. .. .cha systemu monetarnego na maxa wkrótce. ..
(2020.03.05)
No tak wyciągać to on lubi ale nie wiem czy z długów
(2020.03.05)
A co to jest gospodarka planowa? To jest wolny rynek, ceny same sie wprowadzaja. Widac, zes stary komuch.
(2020.03.05)
co za głupota twierdzić, że trzeba zlikwidować tramwaje i zastąpić je autobusami. Korki w mieście coraz większe, godziny szczytów komunikacyjnych się wydłużają. Właśnie tramwaje są lekarstwem na korki w mieście.
(2020.03.05)

info

19  
  2
Wpisz slowo Slupsk i zobacz jak twoj bedron ujowo zarządzal Haha
Gowno wiesz (2020.03.05)
Wpisz slowo Slupsk i zobacz jak twoj bedron ujowo zarządzal Haha
Gowno wiesz (2020.03.05)
Za wszystko odpowiada gospodarz Elbląga, za to że nie ma prężnej firmy tramwajowej. Też. Zbieranina złomu to T E.
(2020.03.05)

info

15  
  4
W Elblągu bierzcie przyklad z miasta Łódź, tam tramwaje opanowały miasto i miasteczka w koło. A dlaczego Elbląg nie robi podobnie .CO WLODARZU.
(2020.03.05)

info

15  
  0
Strajk to jedno a uszanowanie ludzi i ich pracy to drugie! A bylo jak bylo
(2020.03.05)

info

15  
  0