UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Też jestem tego zdania żeby za strajk zapłacili ci co rządzą a zwłaszcza ci co rozliczają czyli RADNI. Sami nie widzą jaki budżet zatwierdzali i co się dzieje w spółkach miejskich. Najpierw powinni przejść egzamin zanim dorwą się do tego malutkiego korytka - a zwłaszcza ten TRAKS - cfaniaczek co sam nic nie potrafi utrzymać. Niejedno doprowadził do ruiny i uciekał, bo sprawy rodzinne.

krytyk SZTUKI

Anuluj