Wybrany wątek opinii

KTO obniżył CENY biletów komunikacji miejskiej ?!?!
(2020.03.05)
Napewno tego nie mieszkaniec:). Czuć to post polityczny
Pieszy (2020.03.05)
@Pieszy - No jak to kto obniżył ceny biletów - Populista Pisowski za głosy wyborcze, a drugi raz już Go nie wybrali beeeee
(2020.03.05)
Żeby podwyższyć ceny biletów musi by nowy tabor z klimą dla pasazerów, zmiany rozkładów ,mniejsze autobusy najlepiej własne , a czesciej kursujące,dowodzące pasażerów do głównych węzłów przesiadkowych ,tramwaje głównym środkiem komunikacji ze względów na ekologię,szybkość nie stoją w korkach, pojemność stosunek dużej ilości pasażerów do zużytej energii ekonomia.logistyka od tego trzeba zacząć .
Electric, Economic, Ecologic!!! (2020.03.05)
Powrót do komentarzy