Wybrany wątek opinii
KTO obniżył CENY biletów komunikacji miejskiej ?!?!
Do moderacji
Odpowiedz
20
27
Napewno tego nie mieszkaniec:). Czuć to post polityczny
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
@Pieszy - No jak to kto obniżył ceny biletów - Populista Pisowski za głosy wyborcze, a drugi raz już Go nie wybrali beeeee
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
Żeby podwyższyć ceny biletów musi by nowy tabor z klimą dla pasazerów, zmiany rozkładów ,mniejsze autobusy najlepiej własne , a czesciej kursujące,dowodzące pasażerów do głównych węzłów przesiadkowych ,tramwaje głównym środkiem komunikacji ze względów na ekologię,szybkość nie stoją w korkach, pojemność stosunek dużej ilości pasażerów do zużytej energii ekonomia.logistyka od tego trzeba zacząć .
Do moderacji
Odpowiedz
5
0