UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszy i złodzieje też zawsze były w Elblągu. Kolega przedstawił ciekawy pomysł warty rozważenia, czy ta tradycja ma jeszcze sens. Ludzie nie chcą jeździć tramwajami, jak widać. Tramwaje przynoszą same straty. Do tego są mniej wszechstronne - nie można z dnia na dzień zmienić kursu, bo nie wszędzie są tory. Za to wszędzie są drogi. Trzeba wziąć arkusz kalkulacyjny i wszystko starannie przeliczyć, łącznie z kosztem rozbiórki.