UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@O tym trzeba rozmawiać. - No i prawdopodobnie masz rację, szanowna/y. Tylko pewnie zabraknie chętnego, by się pod taka decyzja podpisać. .. A może być ona z pożytkiem dla naszego miasta.

Blondynka- Elblążanka