UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Też jestem tego zdania żeby za strajk zapłacili ci co rządzą a zwłaszcza ci co rozliczają czyli RADNI. Sami nie widzą jaki budżet zatwierdzali i co się dzieje w spółkach miejskich. Najpierw powinni przejść egzamin zanim dorwą się do tego malutkiego korytka - a zwłaszcza ten TRAKS - cfaniaczek co sam nic nie potrafi utrzymać. Niejedno doprowadził do ruiny i uciekał, bo sprawy rodzinne.

krytyk SZTUKI