Wybrany wątek opinii
Beda zyski w T E i będą mieszkańcy chętnie jezdzili jak: wreszcie tory tramwajowe będą we wszystkich dzielnicach miasta Elbląg. I nie mówcie że nie ma pieniędzy bo to wkręty PSL, P O i SLD. Jak marszałek dal 130 mln na halę urania w olsztynie to można. To niech da na trameaje i komunikację w Elblągu. I zero wykretow.
Do moderacji
Odpowiedz
27
5
O ile miasto będzie je sumiennie dotować ( wozokilometr) a nie tylko zabierać, ucinać to niestety nie widać zysków
Do moderacji
Odpowiedz
3
0