91
02.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Holandia nie ma nawet normalnych lasów "- Chyba jednak nie byłeś w Holandii !!!! Pewnie, że nie ma ich tak dużo jak w Polsce, bo Holandia jest małym państwem typowo rolniczym. Czytam te bzdury ludzi, co nie mają kompletnie pojęcia !
(2020.03.04)
Albo te brednie "Rolnicy nie trują tylko dzięki nim jeszcze jest w Polsce zachowana bioróżnorodność. "Szkoda, że nie można pokazać tu na portalu jak rolnicy trują nas w Polsce.
(2020.03.04)
Zgadza się, w Holandii nie ma czaple, jaskółek, komarów itd. BO JEST ZIMA!!!!! Bądz tam na wiosna i latem i otwieraj oczy!!!!! A nie gadaj tak że tam nie ma bocianów i różnych innych, BO NIE TEN KLIMAT!!!!! Jak można gadać jak nie znasz kraju (a do tego jak nie znasz się na rolnictwa)?
rrrrrr (2020.03.04)
Ktoś napisał *U nas jest najwięcej rodzin pszczelich w Europie* - Chyba, że w mieście, bo w mieście ratują pszczółki od wyginięcia w ich naturalnym środowisku, czyli na wsiach, gdzie już prawie całkowicie wyginęły.
yuror (2020.03.04)
@yuror - Nie wyginęły, ja jakoś mieszkam na wsi i mam pszczoły, na wsi jest ich najwięcej właśnie, bo w mieście to się niektórzy czepiają, że pszczoły żądlą.
(2020.03.04)
No jak? Trują to właśnie w Holandii, bo tam stosują 3 do 4 razy więcej chemikaliów jak u nas, teraz chcieli tam wprowadzić ograniczenia to wszystko blokują i protestują. We Francji, Niemczech i Belgii to samo, bo wprowadzili jakieś ograniczenia i już tam pomidory dostały choroby grzybowej i teraz tego nie da się tam zwalczyć bez środków chemicznych i wyrywają i niszczą już tysiące plantacji pomidorów. czyli trzeba się przygotować na drogie pomidory w tym roku, bo u nas w Polsce mało ich produkują.
(2020.03.04)
@rrrrrr - Ja znam się na rolnictwie, klimat nie różni się tam bardzo od polskiego, a w Niemczech tym bardziej różnice są niewielkie, bociany i jaskółki tam normalnie kiedyś występowały, a teraz nie ma, z resztą to nie ja sobie wymyśliłem tylko to sami naukowcy z tych krajów jak Holandia i Niemcy. To w Niemczech Federalny Urząd Ochrony Środowiska podał, że od 1980 r. zniknęła ponad połowa ptaków w Niemczech. , ,Europejska Rada Liczenia Ptaków (European Bird Census Council)w holenderskim Nijmegen porównała ich liczebność z lat 1980 i 2016.Z raportu wynika, że w Europie zniknęło w tym czasie 56 procent ptaków polnych". Niemcy-, ,Najbardziej dramatyczna sytuacja dotyczy kuropatwy i czajki, których populacje zmniejszyły się nawet o 90% w ciągu 24 lat". To gdzie te ptaki? Za to w Polsce przez kilkadziesiąt lat zniknęły 4 gatunki, ale osiedliło się 20 nowych.
(2020.03.04)
Tak tam jest lepsza medycyna a w Holandii jest największe zużycie chemikaliów w Europie, tam mają lepsze leki przecież to jasna sprawa, a ty tu ciągle te swoje brednie opowiadasz, u nas nawet ponad połowa nowoczesnych leków onkologicznych nie jest refundowana, a na Zachodzie tak. Poza tym u nas jest efek komuny, gdzie pili na umór i każdy palił.
(2020.03.04)
Jesteś coraz lepszy w pisaniu tych bzur !!!
(2020.03.04)
Jesteś coraz lepszy w pisaniu tych bzdur !!!
(2020.03.04)

info

1  
  2