91
02.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak dzięki nim, bo choćby mają bydło i owce, które wypasa się na łąkach, żeby nie zarosły drzewami i krzakami i ptaki mają gniazda i rośliny miejsce do rozwoju.
(2020.03.04)
Mieszam na wsi i muszę powiedzieć, że diametralnie się zmieniło przez ostatnie 10 lat, oczywiście na gorsze. Dlatego nikt nie musi mnie przekonywać, że tak słodko jest w Polsce. Nie wiem, czy nie oglądacie telewizji jak Polska jest skażona, jeżeli chodzi o glebę (nielegalne składowanie substancji chemicznych agresywnych i trujących ), to tylko, co wiemy to przeraża. Powietrze mamy najbardziej zanieczyszczone w Europie. I tak można by było jeszcze długo pisać.
(2020.03.04)
To sobie mieszkaj, ja też mieszkam na wsi i u mnie powietrze jest czyste. U mnie nic nie składują, bo wszędzie są pola i lasy.
(2020.03.04)
No to gdzie ich te lasy u nas w 1 województwie to jest więcej drzew jak w całej Holandii, a drzewa właśnie wyłapują zanieczyszczenia i pochłaniają CO2, a w Holandii to dopiero powietrze zatrute metanem i CO2, bo tam jest najwięcej przypadających krów na 1 ha na świecie, a wody zatrute azotem.
(2020.03.04)
Żeby zobaczyć kawałek lasu w Holandii musiałem zapłacić za bilet wstępu do parku narodowego co brzmi dumnie A okazało się bardzo kiepskim laskiem . Naszą Bazantarnia to przy tym jak Puszcza Bialowieska .
(2020.03.04)
A jak zaleje Elbląg i okolice to kto poniesie odpowiedzialność?Miasto wojewódzkie?Ono powinno być dla nas,a nie odwrotnie,uważam że całe Żuławy,te Wielkie,Gdańskie i Elbląskie,powinny być w jednym województwie,agromiasteczko jest wysoko i daleko,to nie ta bajka,dlatego uważam że Elbląg wraz z powiatem,powinny znaleźć się w pomorskim.
(2020.03.05)
A jakie lasy są na Żuławach?
(2020.03.05)
Bzdury.
(2020.03.05)
Do gościa, co napisał "ja też mieszkam na wsi i u mnie powietrze jest czyste "Pewnie mieszkasz tam od urodzenia i do smrodu i syfu jesteś przyzwyczajony.
(2020.03.05)
smród to jest w mieście od spalin.
(2020.03.05)